Feedback de la comediantiNumele dumneavoastraCum ai evalua, per total, experiența ta la festival? Foarte slaba Slaba Decenta Misto Foarte mistoCum ai descrie comunicarea cu echipa de organizare înainte și în timpul festivalului? Foarte slaba Slaba Decenta Misto Foarte mistoComentarii optionale in privinta echipei:Acomodarea (cazare, masă, transport): Foarte slab Slaba Acceptabil Misto ExcelentComentarii optionale in privinta acomodarii:Cum ți s-a părut programul festivalului și organizarea din backstage? Foarte dezorganizat Haotic Acceptabil Bine pus la punct Super organizatComentarii optionale in privinta programului:Comentarii optionale in privinta organizarii din backstage:Publicul și atmosfera în timpul show-ului tău: Foarte slab Slab Ok Bun ExcelentCe ți-a plăcut cel mai mult la festival?Ce am putea îmbunătăți pentru edițiile viitoare?Ne vedem la anu’? Da Nu Ma mai gandescAlte sugestii, feedback sau mesaje pentru echipa organizatoare?Trimite