|

Prezentarea filmului 99.999% în cadrul Premiers Plans – Angers Film Festival

Avem plăcerea de a anunța prezentarea filmului 99.999%, regizat de Alexandra Roberta Șerban, în competiția celei de-a 36-a ediții a Premiers Plans – Angers Film Festival, unde MUZE a contribuit la realizarea acestui proiect.
Filmul o prezintă pe Nicoleta, care își întâlnește tatăl pentru prima dată, după ce aceasta a reușit să îl găsească pe internet.
Ne bucură să vedem că din ce în ce mai multe creații artistice traveresează granițele țării și au posibilitatea de a fi selectate și prezentate în cadrul unora dintre cele mai mari festivaluri de film din Europa.
O felicităm pe această cale pe Roberta, unul dintre membrii activi și pasionați ai Asociației noastre, pentru creativitatea și inițiativa cu care ne-a obișnuit încă de la început.

Similar Posts

Lasă un răspuns